Pertsonak

Zuzendaritza taldea

Urko Duarte Echevarria Zuzendaria

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro Ikasketa burua (LH-DBH)

Jone Diaz Llano Ikasketa burua (HH-LH)

Karmele Alkorta Arana-Etxebarria Pastoraleko koordinatzailea

Eider Gallarreta Elorza Administrazioko arduraduna

Eskola-kontseilua

Urko Duarte Echevarria Zuzendaria

Nerea Begoña Lopategi Elizbarrutia

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro Irakaslea

Yulia Idarraga Idoiaga Irakaslea

Janire Lejarzegi Urizar Irakaslea

Leire Ordorika Pagazaurtundua Irakaslea

Izaskun Iturri Bilbao Gurasoa

Zigor Bikandi Agirre Gurasoa

Eider Gallarreta Elorza Ez-irakaslea

(aukeratzeko) Ikaslea

(aukeratzeko) Ikaslea

Haur Hezkuntazko Tutoreak

Haur Hezkuntza Lehen zikloa

0 urte                        Idoia Arandia Etxeandia

urte                        Leire Larruzea Abad

                                   Maite Ramirez Iturrioz

urte A                    Maider Elexpe Basterretxea

urte B                    Amaia Larrinaga Anasagasti

2 urte C                    Iratxe Izagirre Idoiaga

 

Haur Hezkuntza Bigarren zikloa

3A                   Idoia Agirre Odriozola eta Loli Isasi Mandaluniz

3B                   Ainhoa Begoña Mintegi eta Agurtzane Gerrikagoitia Etxebarria

4A                   Janire Lejarzegi Urizar

4B                   Ane Bengoetxea Etxaniz eta Maite Larrauri Ayo

5A                   Maria Berrojain Larrauri eta Karmele Agirre Odiaga

5B                   Lourdes Bengoa Monasterio

Lehen Hezkuntzako Tutoreak

1A                 Mª Jose Villegas Dominguez

1B                 Goizane Laiseka Areitioaurtena

2A                 Mertxe Arandia Etxeandia

2B                 Pedro Lauzirika Ondarza

2D                 Nagore Bereziartua Olivares

3A                 Gorka Markaida Asteinza

3B                 Maite Llona Goikolea

4A                 Janire Beotegi Ozamiz

4B                 Mikel Jaio Zabala

4D                 Asier Goikoetxea Ibañez

5A                  Xabier Etxeandia Eizagirre

5B                  Bego Zabaleta Alzibar

6A                  Jon Zorrozua Bilbao

6B                  Iratxe Zabaleta Zendagorta

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako Tutoreak

1A                 Ibai Ayerza Sanchez

1B                 Juan Miguel Zenigaonaindia Undabarrena

2A                 Eskarne Badiola Alberdi

2B                 Leire Ordorika Pagazaurtundua

3A                 Julen Urdaibai Kalzada

3B                 Miren Argintxona Meabe

4A                 Mª Eugenia Ugalde Altamira

4B                 Josu Ansotegi Gezuraga

Irakasle Ez Tutoreak

Eukene Arrien Basterretxea

Rosa Elena Bilbao Zorroza

Mirari Cuende Legarra

Itxaso Gantxegi Bikandi

Rakel Etxeandia Malaxetxebarria

Roberto Goienetxea Amable

Eduardo Gordo Garaiyurrebaso

Yulia Idarraga Idoiaga

Karmelo Larruzea Zenigaonaindia

Idoia Lopez de Larruzea Ortúzar

Maribel Mirandona Urriolabeitia

Amaia Quintana Ordorika

Pastoral Saila

Jon Zorrozua Bilbao

Ainhoa Begoña Lopategi

Goizane Laiseka Areitioaurtena

Itxaso Gantxegi  Bikandi

Karmele Alkorta Arana-Etxebarria

Bego Zabaleta Alzibar

 

Orientazio Saila

Amaia Ibarra Zatika – Orientatzailea

Karmele Alkorta Arana-Etxebarria – Pedagogia Terapeutikoko irakaslea

Ander Aboitiz Heriz  – Pedagogia Terapeutikoko irakaslea

Ane Iturregi Ugartemendia – Hezkuntza Laguntzarako espezialista

Irantzu Olarreta Hidalgo – Hezkuntza Laguntzarako espezialista

 

Normalkuntza Saila

Urko Duarte Echevarria – Zuzendaria

Eskarne Badiola Alberdi – Koordinatzailea

Idoia Agirre Odriozola – HHko ordezkaria

Lhko ordezkaria

Eukene Arrien Basterretxea – DBHko ordezkaria

Ikasleen ordezkaria

Berrikuntza Saila

Jone Diaz Llano

Janire Lejarzegi Urizar

Pedro Lauzirika Ondarza

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro

Janire Beotegi Ozamiz

Eskarne Badiola Alberdi

Eukene Arrien Basterretxea

Idazkaritza eta Administrazioa

Eider Gallarreta (Administraria)

Judith Uribarri Torrealday

Tere Urkarregi Aldamiz

Sukaldeko arduradunak

Josune Basterretxea Ibarguengoitia

Leire Miguel Goikoetxea

Cristina León

Jantokiko monitoreak

Mª Carmen Kalzakorta Elorriaga

Leire Omaetxebarria Gondra

Itxaso Ortiz de Urbina Alberdi

Elena Caballero Badiola

Saioa Madarieta Uranga

Rosa Gorostiza Lopez

Mertxe Heriz Izagirre

Lore Urresti Arantzamendi

Izaskun Laboa Sampedro

Ariane Arrien Urzaa

Nerea Gainza Lanes

Autobuseko monitorea

Nieves Azkue Gerrikaetxebarria

Garbitasuneko arduradunak

Elena Otazua Orbe

Tiscar Sanchez Martinez

Karmele Longarte Madariaga