Pertsonak

Zuzendaritza taldea

Begoña Zabaleta Alzibar Zuzendaria

Amaia Ibarra Zatika Ikasketa burua

Jone Diaz Llano HHko koordinatzailea

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro LHko koordinatzailea

Maribel Mirandona Urriolabeitia DBHko koordinatzailea

Karmele Alkorta Arana-Etxebarria Pastoraleko koordinatzailea

Eider Gallarreta Elorza Administrazioko arduraduna

Eskola-kontseilua

Begoña Zabaleta Alzibar Zuzendaria

Nerea Begoña Lopategi Elizbarrutia

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro Irakaslea

Yulia Idarraga Idoiaga Irakaslea

Janire Lejarzegi Urizar Irakaslea

Leire Ordorika Pagazaurtundua Irakaslea

Izaskun Iturri Bilbao Gurasoa

Zigor Bikandi Agirre Gurasoa

Eider Gallarreta Elorza Ez-irakaslea

Naroa Arandia Calzacorta Ikaslea

(aukeratzeko) Ikaslea

Haur Hezkuntazko Tutoreak

Haur Hezkuntza Lehen zikloa

0 urte                        Idoia Arandia Etxeandia

urte                        Leire Larruzea Abad

                                   Oihane Cendagortagalarza

                                   Rodríguez

                                   Maite Ramirez Iturrioz

urte A                    Maider Elexpe Basterretxea

urte B                    Ana Blanca Ziluaga Muniategi

2 urte C                    Iratxe Izagirre Idoiaga

 

Haur Hezkuntza Bigarren zikloa

3A                   Idoia Agirre Odriozola eta Loli Isasi Mandaluniz

3B                   Ainhoa Begoña Mintegi eta Agurtzane Gerrikagoitia Etxebarria

4A                   Jone Diaz Llano eta Karmele Agirre Odiaga

4B                   Lourdes Bengoa Monasterio

5A                   Janire Lejarzegi Urizar

5B                   Ane Bengoetxea Etxaniz eta Maite Larrauri Ayo

Lehen Hezkuntzako Tutoreak

1A                   Mertxe Arandia Etxeandia

1B                   Pedro Lauzirika Ondarza

1D                   Eunate Lozano Agirre

2A                  Mª Jose Villegas Dominguez

2B                  Goizane Laiseka Areitioaurtena

3A                  Janire Beotegi Ozamiz

3B                  Mikel Jaio Zabala

3D                 Asier Goikoetxea Ibañez

4A                  Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro

4B                  Mikel Carballo Arrien

5A                  Jon Zorrozua Bilbao

5B                  Iratxe Zabaleta Zendagorta

6A                  Rakel Etxeandia Malaxetxebarria

6B                  Xabier Etxeandia Eizagirre

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako Tutoreak

1A                  Juan Miguel Zenigaonaindia Undabarrena

1B                  Daniel Basterretxea Villanueva

2A                 Julen Urdaibai Kalzada

2B                 Eskarne Badiola Alberdi

3A                 Leire Ordorika Pagazaurtundua

3B                 Josu Ansotegi Gezuraga

4A                 Miren Argintxona Meabe

4B                 Mª Eugenia Ugalde Altamira

Irakasle Ez Tutoreak

Eukene Arrien Basterretxea

Rosa Elena Bilbao Zorroza

Mirari Cuende Legarra

Itxaso Gantxegi Bikandi

Roberto Goienetxea Amable
Eduardo Gordo Garaiyurrebaso

Yulia Idarraga Idoiaga
Karmelo Larruzea Zenigaonaindia

Maite Llona Goikolea

Idoia Lopez de Larruzea Ortúzar
Maribel Mirandona Urriolabeitia
Amaia Quintana Ordorika

Pastoral Saila

Jon Zorrozua Bilbao
Ainhoa Begoña Lopategi
Goizane Laiseca Areitioaurtena
Itxaso Gantxegi  Bikandi
Karmele Alkorta Arana-Etxebarria

Orientazio Saila

Amaia Ibarra Zatika – Orientatzailea

Karmele Alkorta Arana-Etxebarria – Pedagogia Terapeutikoko irakaslea

Ander Aboitiz Heriz  – Pedagogia Terapeutikoko irakaslea

Ane Iturregi Ugartemendia – Hezkuntza Laguntzarako espezialista

Irantzu Olarreta Hidalgo – Hezkuntza Laguntzarako espezialista

Aiert Uribe Muerza – Hezkuntza Laguntzarako espezialista

 

Normalkuntza Saila

Begoña Zabaleta Alzibar – Zuzendaria

Eskarne Badiola Alberdi – Koordinatzailea

Idoia Agirre Odriozola – HHko ordezkaria

Eunate Lozano Agirre – Lhko ordezkaria

Eukene Arrien Basterretxea – DBHko ordezkaria

Aitor Isasi Garamendi – Ikasleen ordezkaria

Berrikuntza Saila

Jone Diaz Llano

Janire Lejarzegi Urizar

Pedro Lauzirika Ondarza

Itxaso Garteizaurrekoa Fuentenebro

Janire Beotegi Ozamiz

Eskarne Badiola Alberdi

Eukene Arrien Basterretxea

Idazkaritza eta Administrazioa

Eider Gallarreta (Administraria)

Judith Uribarri Torrealday

Tere Urkarregi Aldamiz

Sukaldeko arduradunak

Josune Basterretxea Ibarguengoitia

Leire Miguel Goikoetxea

Karmele Longarte Madariaga

Jantokiko monitoreak

Nieves Azkue Gerricaechevarria

Mª Carmen Calzacorta Elorriaga

Leire Omaetxebarria Gondra

Itxaso Ortiz de Urbina Alberdi

Miren Lur Balparda Otaola

Elena Caballero Badiola

Saioa Madarieta Uranga

Rosa Gorostiza Lopez

Lore Urresti Arantzamendi

Nerea Gainza Lanes

Elisabete Lara

Mertxe Heriz Izagirre

Autobuseko monitorea

Nieves Azkue Gerricaechevarria

Garbitasuneko arduradunak

Elena Otazua Orbe

Mercedes Intxausti Zabala

Tiscar Sanchez Martinez

Ana Isabel Llona Lauzirika